پرسش های متداول

۱- اگر من کسب‌وکار خود را ثبت کنم چگونه دیده می‌شوم؟

شما به رایگان کسب و کار خود را ثبت میکنید و "چند" محلی برای نمایش شما، همچنین اطلاعاتی شامل شماره تماس، آدرستان بر روی نقشه، آدرس وبسایت و ایمیل، نمایش امکانات موجود در محل کسب و کارتان خواهد بود. علاوه بر آن شما با ثبت محصولاتتان در قالب کارت‌های چندچین به ازای درصدی تخفیف بر روی آن کارت چند چین، کارت شما توسط خریداران به اشتراک گذاشته خواهد شد که علاوه بر فروش آن چندچین، بیشتر دیده خواهید شد.

۲- اگر من از قسمت پرواز استفاده کنم چقدر طول می‌کشد تا آگهی من به ابتدای لیست برسد؟

بلافاصله بعد از تأیید پرداخت از سوی درگاه پرداخت کارت شما پرواز خواهد کرد.

۳- برای ثبت کسب‌وکار خود حتماً باید مجوزی داشته باشم؟

چند از شما درخواستی جهت ارائه مجوز ندارد. بدیهی است که کاربران مراجعه‌کننده برای جلب اعتماد به شما مانند هر کسب‌وکار دیگری نیازمند مشاهده مجوزهای شما در فضای عمومی کسب‌وکارتان هستند.

۴- آیا می‌توانم لوازم دست دومی که در منزل دارم را در "چند" برای فروش به نمایش گذارم؟

خیر، چند بستری است برای معرفی کسب‌وکارها و نمایش کالاها و خدمات آنها همچنین افرادی که کالا و یا خدمتی را تولید می‌کنند.

۵- اگر کسب‌وکار خود را ثبت کردم و به هر دلیلی تمایل به ادامه نمایش آن را نداشته باشم چگونه می‌توانم انصراف دهم؟

پس از ثبت کسب‌وکارتان، می‌توانید آن را ویرایش کنید. شما کسب‌وکار خود را نمی‌توانید از پنل مدیریت حذف کنید برای این منظور می‌بایست با همکاران ما از طریق راه‌های ارتباطی معرفی‌شده و یا بخش پشتیبانی در اپلیکیشن ارتباط برقرار کنید.

۷- اگر کد تخفیفم را از یک رستوران گرفته و در زمان مراجعه آن رستوران نتواند پذیرای من باشد، آیا می‌توانم آن را در زمان دیگری استفاده کنم؟

تا زمانی که کد تخفیف شما اعتبار داشته باشد می‌توانید از آن کد تخفیف استفاده کنید. پس از همرسانی کارت چندچین مورد نظر می‌توانید در قسمتی که کد تخفیف برای شما ایجاد شده است این تاریخ را نیز بررسی نمایید.

۸- آیا ممکن است یک کد تخفیف به دو یا چند نفر داده شود؟

خیر این امکان وجود ندارد.

۹- درصورتی‌که دسترسی به اینترنت نداشته باشیم چگونه می‌توانم چندچین خود را همرسانی کنم؟

درصورتی‌که لینک اختصاصی خود را دارید می‌توانید آن را از طریق پیامک و یا هر روش ارتباطی آفلاین دیگر در اختیار دوستانتان قراردهید.

۱۰- اگر من کارت چندچین داغی را داشته باشم و در زمان موردنظر نتوانم مراجعه کنم، امکان استفاده مجدد دارم؟ و یا اگر شما بازهم آن چندچین را داغ کنید می‌توانم از آن استفاده کنم؟

کارت‌های چندچین سبز و داغ پس از تولید کد تخفیف، مدت اعتبار مشخصی دارند، بدیهی است که شما می‌توانید در زمان مذکور از آن کد استفاده کنید. شایان‌ذکر است، چنانچه با صاحب کسب‌وکار تماس گرفته و ایشان بپذیرند که شما را پذیرش کنند، بلامانع است.

ازآنجایی‌که تخفیف‌های سبز و داغ از طریق کسب‌وکارها اعمال و معرفی می‌شوند این امر کاملاً بستگی به ایشان دارد و هیچ مسئولیتی برعهده چند نمی‌باشد.

۱۱- من کارت چندچین را با سه نفر به اشتراک گذاشتم اما به حدنصاب همرسانی برای گرفتن تخفیف نرسیدم، چرا؟

شرط رسیدن به حدنصاب همرسانی، کلیک کردن روی لینک و مشاهده آن چندچین از سوی افراد همرسان شونده است، پس این امکان وجود دارد که هنوز توسط این افراد دیده نشده اند.

۱۲- اگر کارت چندچین را برای بیشتر از سه نفر همرسانی کنم و از حدنصاب همرسانی بیشتر کلیک شود چه اتفاقی می‌افتد؟

زمانی که یک دوره همرسانی تکمیل شود برای شما کد یونیکی تولید می‌شود که از طریق بخش اعلان‌ها در جریان آن قرار می‌گیرید و در محل همان کارت میتوانید کد را دیده و پیگیری نمایید، درصورتی‌که تمایل به استفاده بیشتر از یک‌بار دارید می‌بایست روی دکمه استفاده مجدد رفته و لینک جدید دریافت کنید.

۱۳- محدودیت استفاده از کد تخفیف در چیست؟

پس استفاده از هر کد تخفیف، شما میتوانید برای خرید مجدد و استفاده از کد تخفیف آن کارت دوباره اقدام نمایید و تنها محدودیت استفاده از طرف فروشنده در قسمت ظرفیت فروش مشخص میشود.

۱۴- کارت‌های چندچین سبز و داغ با هم چه تفاوتی دارند؟

کارت‌های چندچین داغ معمولاً ویژه‌تر هستند و زمان محدودتری نیز دارند و می‌بایست در همان زمان مشخص‌شده از آنها استفاده کرد

۱۵- من کسب‌وکاری ثبت نکرده‌ام، چندچین‌های من پس از اتمام دوره تخفیف در کجا به نمایش درخواهند آمد؟

چنذ چین‌های شما از سیستم حذف خواهند شد.

۱۶- من کسب‌وکارم را ثبت کرده‌ام، چه اتفاقی برای چندچین‌های من پس از اتمام دوره تخفیف می‌افتد؟

چندچین های شما خاکستری شده و در کسب‌وکارتان بایگانی می‌شوند و فقط با مراجعه به کسب‌وکار، بخش چندچین ها قابل‌رؤیت خواهند بود.

۱۷- آیا کد تخفیفی که دریافت کرده‌ام را می‌توانم به دوستانم بدهم؟

در صورتیکه تمایل به استفاده از آن کد تخفیف ندارید می‌توانید کد را در اختیار دیگران قرار دهید، کدهای تخفیف تولیدشده یک‌بار مصرف و فقط برای استفاده یک نفر است.

۱۸- کارتی را به اشتراک گذاشته‌ام و سپس از اپلیکیشن خارج شده ام، چگونه می‌توانم آن کارت رو مجدد بیابم و یا پیگیری کنم؟

از طریق پنل مدیریت بخش چندچین، به کارت‌های چندچین‌تان دسترسی دارید.

۱۹- در "چند" کد تخفیفی ایجاد می‌شود، از کجا مطمئن شوم که با این تخفیف و کدش می‌توانم خرید کنم؟ اگر فروشنده قبول نکند چه کار باید کرد؟

از آنجایی که چند فقط بستری را برای ارتباط راحت و رایگان در اختیار کسب‌وکارها و مشتریانشان فراهم کرده و هیچ‌گونه مسولیتی در قبل این موضوع ندارد برای پیشگیری و اطلاع‌رسانی به کاربران امکان قراردادن دیدگاه‌ها را برای کاربرانش فراهم کرده است تا در صورتی که فروشنده قبول نکرد و یا محصول مورد نظر با محصولی که معرفی کرده‌است مغایر بود، می‌توانید نارضایتی خود را در قسمت دیدگاه‌ها ذکر نمایید تا دیگر کاربران نیز از این اتفاق مطلع شوند.

۲۰- آیا میتوانم چندچین (محصول) خود را بدون تخفیف در چند به ثبت برسانم؟

بله شما میتوانید به هر تعداد که مورد نیازتان هست، بدون تخفیف کارت چندچین خود را در چند به ثبت برسانید.

۲۱- تفاوت چندچین با تخفیف و چندچین بدون تخفیف در چیست؟

با ثبت چندچین خود با تخفیف، محصولتان در ستون چندچین‌های سبز به نمایش در خواهد آمد ولی با ثبت محصول بدون تخفیف اولا کارت شما به رنگ خاکستری نمایش داده خواهد شد و نمایش این کارت تنها در صفحه کسب و کار شما خواهد بود.